25. května 2010 v 12:26 | L.T. |  Archiv článků
1 : 1 (0:1)

Branka: vlastní
ŽK: Pich

Konečně pořádná divácká kulisa(70 diváků), která nejen svým povzbuzováním hnala domácí do útoku, ale také nás vyhecovala k bojovnému výkonu. Od první minuty bylo jasné kdo je favorit utkání a také celé soutěže, ale bohužel pro domácí přišel náš rychlý gól po rohu a nečekaně jsme se ujali vedení již v 5.minutě. Domácí svůj tlak stupňovali, ale zmohli se do poločasu jen na pár rohů, které jsme i se štěstím odvraceli a vyráželi do brejků. Nikdo by se nemohl divit kdybychom po poločase vedli 3:0, šance jsme na to měli, ale neproměnili.
Bylo jasné, že ve druhém poločase nás domácí dostanou pod tlak a dařilo se jim to. Četněji zakončovali, ale bez gólového efektu. Až 8.minut před koncem se jim to podařilo. V zápětí jsme dvakrát šli ve třech proti dvěma obráncům na domácí branku, ale nezakončili jsme. Utkání tak skončilo zaslouženou remízou.
Po dvou dobře odehraných utkání byl v tomto utkání z naší strany vidět velmi bojovný výkon a nasazení všech hráčů i z lavičky, která 100% nahradila střídající hráče. Před námi je zápas s Heřmánkovicemi, které na nás tradičně umí zahrát. Doufám, že začneme kartu obracet!

Sokol Zábrodí - Sokol Ruprechtice

16. května 2010 v 0:20 | L.T. |  Archiv článků
4 : 1 (3:1)
Branky: Balcar, Čapek, Rompotl, Štěpán
100% neproměněné šance: Balcar, Čapek, Rompotl, Štěpán atd.
I hrstka diváků po skončení utkání komentovala výkon slovy "Jenom čtyry góly!". A měla pravdu, neboť kdybychom proměnili všechny šance, mohlo být naše skóre dvouciferné! Od první minuty jsme soupeře přehrávali, ale byli to hosté, kteří šli v 5.min do vedení z penalty po zaváhání stopera a golmana. Nicméně se nám podařilo rychle vstřelit dvě branky a otočit nepříznivý stav. Do poločasu jsme skórovali ještě jednou, ale těch zahozených 100% šancí po dobré kombinační hře je obrovská škoda. Ve druhé půli už nebylo vidět tolik pohledných akcí, ale přesto jsme mohli minimálně další čtyři branky přidat. Pouze jedinkrát jsme skórovali a stanovili na konečných 4:1.
Rád bych vyzdvihl opět výkon Štěpána, který dělal obraně hostí velké problémy a také Renfuse, Šorma a Picha, kteří byli také hodně vidět. Avšak poděkování patří všem za předvedenou hru, která i místy byla odměněna bouřlivým potleskem 10 diváků!
Na tento zápas bylo k dispozici 18 hráčů, je škoda že můžeme střídat pouze tři! Ať se potom svaz nediví, že umírá fotbal na okrese, když nám stanoví pravidla jako v lize s tím rozdílem, že každý z nás přispívá na chod klubu, aby vůbec mohl hrát a v lize za to berou těžký peníze! To asi pánové neznají co to je hrát srdcem a pro radost.
V tomto utkání nám soupeř dovolil hodně, ale v dalším kole už to tak jednoduché nebude, neboť zajíždíme v neděli k lídrovi tabulky Velkému Poříčí "B".

Trénink MP ST 12.5.2010

15. května 2010 v 13:32 | T.O. |  Archiv článků
Zase a opět ošklivý den. Bohužel i menší účast. Děti se učili kopat na branku a házet míč. Na konec nám i začalo pršet a i nálada byla jako to počasí. Fotečky ZDE.

754
766
771

Zápas 5.5.2010 Zábrodí - Č.K.

15. května 2010 v 13:03 | T.O. |  Archiv článků

5. května - škaredý a studený den - se konal zápas s Kostelcem. Zábrodských bylo cca o polovičku méně a v prvních částech jsme to "dostávali". Poté se naši probudily a dokázali slušně odolávat útokům Kostelce a měli i gólové šance.
Zápas skončil prohrou, nicméně kluci a holky si rádi zahráli a po ukončení zápasu si dali s chutí horký čaj. Více foto  ZDE.

548

Trénink PÁ 30.4.2010 + čarodějnice

15. května 2010 v 11:21 | T.O. |  Archiv článků
 Byl to příjemný uvolněný trénink, po kterém se tu konaly čarodějnice. Pití a jídlo bylo super. Více foto ZDE.

416

Sokol Zábrodí - Otovice hráno v Otovicích

12. května 2010 v 16:05 | L.T. |  Archiv článků
2 : 0 (0:0)
branky: Mertlík, Čapek
ŽK: Štěpán

Po debaklu v Heřmánkovicích nikdo neočekával, že s týmem z druhého místa tabulky a před zápasem s dvojnásobným počtem bodů než jsme měli, uhrajeme takovýto výsledek. Do utkání jsme nastoupili s jasným cílem hrát důslednou obranu a pouze vyrážet do brejků. To se nám od začátku dařilo a soupeř měl problém naše brejky zachytávat, ale koncovka hráčů byla mizerná nebo žádná, neboť jsme opět málo stříleli! První poločas skončil bez branek a do druhého jsme nastupovali s větším důrazem na zakončení. A bylo to znát, neboť mimo dvou vstřelených branek jsme ještě nastřelili břevno a zakončili několik pohledných akcí střelami mezi tyče. Branky vstřelili střídající hráči ihned po svém krátkém pobytu na hřišti, ale obě branky jim připravil Štěpán, který zahrál výborný druhý poločas. Celé mužstvo si zaslouží pochvalu za předvedený výkon.
V sobotu od 16:00 hostíme tým Ruprechtic a doufám, že navážeme na výkon, ale i konečný výsledek.

Heřmánkovice - Sokol Zábrodí

4. května 2010 v 19:28 | L.T. |  Archiv článků
6 : 2  (2:1)

Tento soupeř nás vždy přehrává svojí tvrdostí, zarputilostí a hlavně střelbou z každé pozice. I tentokrát tomu nebylo jinak. Do 20. minuty jsme prohrávali o dvě branky a vypadalo to, že si odvezeme desítku. Ale začli jsme kombinovat a vypravovali jsme si do poločasu čtyři gólové šance, ale jen jednu jsme zužitkovali.
Do druhé půle jsme vlétli výborně a už ve druhé minutě jsme srovnali na 2:2. Po té však domácí začli hrát jednoduchou nakopávanou a naše obrana si s dlouhými míči nevěděla rady. Záloha byla v tu chvíli namalovaná, neboť na tak malém hřišti ji balóny létali pouze nad hlavou. Tlak domácích zesiloval a po dalších čtyrech vstřelených brankách si domácí připsali zaslouženě tři body za vítězství. Nutno dodat, že k tak vysokému vítěztví přispěl i rozhodčí svým nejistým posuzováním. Ale i přesto si domácí zasloužili zvítězit.
Dalším soupeřem jsou Otovice, které atakují čelo tabulky a předvádí na jaře výborné výsledky.