Branky: (p) Oleják, Balcar
ŽK: Štěpán
                          Hanuš 3                                    Štěpán 2-3
                       (27. Balcar 4-5)                          (55. Kábrt 2)

Oleják 2-3                                   Rompotl 3                   Čapek 2-3
                                                                                               (78. Drozd)
                                          Šorm 3-4

Kleprlík 4                 Taufman            Novák 3

Kaván 3

Škoda 3
Hodnocení hráče - výkon:
5 - vynikající               4 - velmi dobrý            3 - průměrný               2 - slabý          1 - mizerný

Před prvním utkáním v novém ročníku jsme pomýšleli na zisk tří bodů, neboť letní příprava byla v hojné účasti(16-18 hráčů na trénink). Od začátku nás sice domácí zatlačili na naši půlku a několikrát vznikl před naší brankou závar, ale nic se pro domácí neurodilo. Až nám se podařilo v 16.min, po pěkné narážečce mezi Hanušem a Štěpánem a následným faulem v pokutovém území na druhého jmenovaného, skórovat z penalty Olejákem. Pak jsme dvakrát mohli ještě do poločasu zvýšit vedení, ale neproměnili jsme brankové přiležitosti, jmenovitě Štěpán a Čapek.
          Po změně stran jsme nezachytili nástup domácích a ti během 8 min. dokázali dvěma góly stav otočit. Celých 30.min druhého poločasu jsme si nedokázali řádně přihrát ani udržet balón na soupeřově polovině. Až poslední čtvrthodina zápasu byla v naší režii. Začali jsme soupeře tlačit a vypracovali jsme si několik slibných příležitostí. Bohužel, ale i bohudík jsme až v 86.min Balcarem, který tím korunoval svůj vynikající výkon, vyrovnali na konečných 2:2.
         Nutno dodat, že hřiště po 20.min, vypadalo jako právě vypuštěný rybník plný bahna. I přes remízoví výsledek, jsem rád za zisk bodu a všem hráčům včetně náhradníků děkuji za předvedený výkon. Ohodnocení hráčů je a bude pouze z mého pohledu. Jen vám chci ukázat, že i v té nejnižší třídě se dá cokoli zpestřit. Díky za pochopení trenér L.Taufman.