Změna! - MP začátek treninku v 16:45 středa a pátek

30. září 2010 v 22:18 | L.T. |  MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

2 : 0 (1:0)

ŽK: Štěpán, Šorm

Hanuš 2-3                                    Štěpán 3
                          (81. Kábrt)                               (50. Rompotl)

Oleják 2-3                                   Balcar 2                       Silvan 3
        (81.Kaliberg)                                                                  (54. Čapek)
                                          Šorm 3

Pich 2-3                 Taufman            Novák 3

Králík 3

Rainet 2
Hodnocení hráče - výkon:
5 - vynikající               4 - velmi dobrý            3 - průměrný               2 - slabý          1 - mizerný

Po dobře doma odehraném utkání jsme zajížděli k těžkému soupeři. Ten vždy hraje tvdě a ve svém středu a na hrotu má dva nejlepší střelce soutěže. To byl náš první úkol, uhlídat tyto dva kanonýry a druhý, vstřelit o jednu branku více než soupeř. Bohužel ve statistice zápasu si oba střelci připsali každý po brance a naše prokletí vstřelit branku pokračuje nadále. Tentokráte jsme měli jen jednu obrovskou šanci, ale tu jsme ani nezakončili! Pouze nám dvakrát vyšla standartní situace, ale s nepřesným zakončením. Lze jen konstatovat, pokud nevystřelíme, nemůžeme pomýšlet na body. Venku prostě body neuděláme!
            Příští kolo hrajeme doma proti Martínkovicím a musíme naplno bodovat!!!

Rozhodčí nám nepřál! - 4.kolo

28. září 2010 v 21:32 | L.T. |  MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
FK Náchod B - Sokol Zábrodí
                  7:1 (4:0)

Branka: Duchatsch

V tomto utkání byl na hřišti jasným pánem Náchod, neboť předváděl vynikající kopanou. My jsme jen těžko odvraceli jejich krásné kombinace. Až ve druhém poločase se nám podařilo malinko hru vyrovnat a vstřelit po rohovém kopu branku Duchatschem.

TJ Velké Poříčí - Sokol Zábrodí
                     3:1 (2:0)

Branka: Taufman

První minuta - neodpískaná penalta pro nás, třetí minuta taktéž, bohužel rozhodčí nám nepřál až za stavu 3:0, dvě minuty před koncem, ji konečně odpískal. Věřím, že kdyby ji odpískal hned v úvodu, zápas by skončil nejspíše remízou. Avšak na vstřelení branek jsme měli více příležitostí, ale nedotáhli jsme akce do konce. Překvapením byl výkon Falty, který i přestože hrál útočníka, výborně bránil. Tak bych si to představoval od všech útočníků!!!

L.Taufman

Kočka/myš, bez "DROGBY" to nejde! - 3.kolo

20. září 2010 v 19:28 | L.T. |  MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
TJ Č.Kostelec - Sokol Zábrodí
                   9:0 (6:0)

Po 5.min to bylo 5:0 ...........na ručník.........K.O. Od začátku jsme spali. Až ve druhém poločase jsme se začali probouzet a alespoň jsme nedovolili soupeři vstřelit desítku, která by byla pěkně orošená jako trávník. Absolutně nám chyběla soustředěnost, asi ta rosa! Kostelec si s námi zahrával jako kočka s myší!!!

MFK Nové Město B - Sokol Zábrodí
                         11:2 (6:0)

Branky: Taufman 2

V tomto utkání se poprvé představil na posledním obránci Poštulka a hned ve výborném výkonu. Nicméně opět jsme zaspali první poločas. Mám radost, že i za nepříznivého stavu máme chuť hrát a vstřelit alespoň čestný gól a to se nám povedlo hned dvakrát. Nejdříve z penalty za stavu 0:8 a po té po dobrém obraném zákroku Poštulky a individuální akci Taufmana jsme snížili na 2:9. Více branek jsme už nedali, ale měli jsme k tomu dost blízko. I přes výsledek musím vyzdvihnout výkon  Poštulky, nejmenšího hráče Lehečky, Taufmana, postupně se zlepšující Havlíčkové a nesmím opomenout obětavost Duchatschové, která se postavila poprvé do branky a co mohla to chytla.
          Nutno dodat, že nám chyběl náš obětavý brankář Mareček alias "DROGBA", který byl omluven. Bez "DROGBY" to prostě nejde! Stále hledáme druhého brankáře.
          Oproti ostatním mužstvům však máme obrovskou výhodu, neboť hrajeme s chutí a všichni. To je vidět nejen na hráčích, ale i na pozitivním přístupu rodičů. A hlavně hrajeme pro radost ze hry a neřešíme zatím vždy pasivní skóre. Je radost s vámi pracovat! Moc díky za vaše úsměvy a radost ve vašich očích.

Hanuš 3                                    Štěpán 3-4

Balcar 3                                   Rompotl 2-3                   Silvan 3
        (71.Králík)                                (54.Oleják 3)              (46.Čapek 2-3)
                                          Šorm 3

Kaván 3                 Pich 3-4                 Novák 3-4
                  (46.Kleprlík 3)
                                                      Taufman

Rainet 4

Od první minuty vyhecovaný zápas, neboť po mizerném výkonu z minulého kola a s pouhým ziskem dvou bodů ze tří zápasů, jsme museli nutně vyhrát. Hrál se vyrovnaný zápas a čekalo se kdo udělá první chybu. Bohužel soupeř trestal první v 23.min. Naše odpověď přišla až v 43.min po pěkné kombinaci Hanuše se Štěpánem a přesnou střelou do šibenice druhým jmenovaným.
          Naše slabina je vždy v úvodu druhého pločasu, kdy nezachytíme nástup soupeře a nebylo tomu jinak. Hned v 46.min po rohu jsme inkasovali podruhé. Po té jsme hodně otevřeli hru a začali přidávat na tempu. To soupeři vyhovovalo, neboť si vypracoval hodně standartních situací, které jsme úspěšně odvraceli. Běžela 72.min a Novák zahrával z pravé strany volný přímý kop, kterým našel přesně dobře hrajícího Picha jenž nekompromisně zavěsil. Nám to však nestačilo a chtěli jsme konečně zvítězit, což se nám na konec podařilo! Ale vítěztví to bylo s velkou dávkou štěstí, neboť hosté deset minut před koncem za stavu 2:2 neproměnili penaltu a zahodili dvě 100% šance. Nám se podařilo v 87.min strhnout vítězství na naši stranu po krásném(cituji diváky - celkem 7"opět kotel jako prase") centru stopera z půlící čáry do vápna a "tvrdou" střelou Šorma k levé tyči.
           V každém utkání stále dotahujeme. Necháme si vstřelit laciný gól a až po té nás to nakopne k lepšímu výkonu. Je třeba se zamyslet a tento zlozvyk odstranit. Každopádně děkuji všem za bojovnost a nasazení, které celé mužstvo včetně náhradníků předvedlo. Ještě jednou díky, bylo znát srdíčko.