24. října 2010 v 22:33 | L.T. |  MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Výsledek mluví za vše!

TJ Velké Poříčí - Sokol Zábrodí
                     8:0 (4:0)

Pouze Janča a Drogba byli vidět, ale ve dvou to prostě neutáhli. Ostatní tentokrát byli jen pouze diváky. Asi byli myšlenkami v nově otevřeném Bistru u Halíčků naproti Hospicu kousek od hřiště a ani jsme se jim nedivili.
           Po skončení zápasů podzimní části jsme byli pozváni na zahradní párty. Báječně jsme si to s celou rodinou užili a věřím, že ostatní také, neboť jsme poznali, v příjemném prostředí i s dětským mega koutkem připomínající zahradu mateřské školky, mnoho nových přátel. Nemělo to chybu, jen škoda, že jsme nebyli kompletní, ale není všem dnům konec. Na další akci nás třeba bude více! Ještě dodám, že takhle jsem si to představoval, když jsem začal uvažovat o založení madší přípravky, prostě né liga, prostě v rodinném duchu. Moc díky Petrovi a Jitce Havlíčkovým za bezvadný oběd, který byl vítečný!!!

L.Taufman

HALA - TRÉNINKY!

21. října 2010 v 21:20 | L.T. |  MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
Dne 1.11. v pondělí  od 17.00 do 18.00 je trénink v hale v Dolní Radechové a každé pondělí ve stejný čas až do 20.12.

Dále 4.11. ve čtvrtek od 17.30 do 19.00 ve stejné hale každý čtvrtek ve stejný čas až do 30.12.

Sportovní obuv, nápoje a míč sebou.
                                                                                                   Díky L.Taufman

Již si vytváříme šance........to zakončení......

19. října 2010 v 21:43 | L.T. |  MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
TJ Č.Kostelec - Sokol Zábrodí
                   3:0 (3:0)

Soupeř, který je s Náchodem favoritem soutěže nás sice tlačil, ale nám se dařil rychlý přechod do útoku s možností zakončení, což v našem případě bylo mizerné. Jsme překvapen, že už i s takto silným soupeřem si dokážeme vytvořit vyložené šance. Pokud je začneme proměňovat, budeme hrát vyrovnanější zápasy. I tak jsme soupeři ukázali, že s námi musí záčít počítat.

MFK Nové Město B - Sokol Zábrodí
                           6:1 (1:0)

Branka: Taufman

V minulém klání jsme tohoto soupeře poprvé porazili. A tentokrát jsme to mohli zopakovat, ale v prvním poločase jsme neproměnili nejméně 5 jasných gólovek(jako repre) a to nás stálo výsledek, neboť soupeř dal všech šest branek po hrubých chybách v obraně. Kdyby tento zápas skončil 8:6 v náš prospěch, nikdo by se nemohl divit.

V sobotu nás čeká poslední podzimní kolo, doufám, že budeme v plném počtu a plné polní!
                                                                                                              L.Taufman

Dresy - Jadberg

13. října 2010 v 20:40 | L.T. |  MUŽI
Klikněte si na níže uvedenou adresu

Nejdříve sochař pak i předseda měl radost.......

11. října 2010 v 22:28 | L.T. |  MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
                     3:0 (3:0)

Na tento zápas musíme rychle zapomenout. Z obou stran se předváděla statická kopaná bez nasazení, chuti a bojovnosti. Sochař by měl radost, neboť mu obě mužstva stála vzorem pro sádrový odlitek!!! Soupeř však alespoň vystřelil čtyřikrát na branku a my pouze jednou.

0:2 (0:1)

Branky: Duchatschová, Taufman

Markantní rozdíl mezi prvním a tímto zápasem. Konečně se bylo na co dívat. Začnu od zadu, kde jasně dominoval Poštolka, který přes sebe nepustil žádného útočníka soupeře. Z krajů pak vyrážela do útoku Duchatschová, která chvílemi připomínala rozjetý tank a úkázala, že v osobních soubojích ji jen těžko někdo porazí. Po jednom takovém průniku přes čtyři hráče(momentálně více nebylo na skladě) a prostřelením brankáře nás dostala Janča do vedení. To nás nakoplo a začali jsme si vytvářet spousty šancí, které jsme bohužel do poločasu nevyužili. Vytoužený druhý gól vstřelil až ve druhém poločase Taufman, který vsadil na obrácenou kartu než Janča a snažil se útočníky zásobovat přesnými přihrávkami. Ti však jeho, Cvrčkovo a Duchatschovo několikateré vybídnutí ke skórování nevyslyšeli. Bylo k vidění několik přesných finálních přihrávek což jsme zatím v žádném utkání nepředvedli. Ještě chybělo přesné zakončení a mohlo to být klidně 10. Soupeř zahrozil pouze jedinkrát, ale brankář Mareček byl pozorný.
         Musím pochválit všechny, ale kdo mě překvapil byla Janča svými útočnými choutky, dále pak musím ocenit nebojácnost Havlíčkové a Cvrčka a nasazení Nágla se Semerákem, kteří už nepropadávali v osobních soubojích, jen tak dále. Po zápase jsem z úst usměvavého předsedy klubu slyšel chválu a se slovy "Tak ještě odpoledne chlapi tři body a budu úplně spokojen" jsem si konečně vychutnal s dětmi první body nebo hranolky? Konečně byli vítězné!!!

Čapek 3                  Pich 5                             Kaván 3
                  (46. Kaliberg 3)                                                (46. Zeman 3)
                                                      Králík 3

Rainet 3
Hodnocení hráče - výkon:
5 - vynikající               4 - velmi dobrý            3 - průměrný               2 - slabý          1 - mizerný

Soupeř se kterým se vždy trápíme a i tentokrát tomu prvních 20.min nebylo jinak. Poté co hosté zahodili penaltu za stavu 0:0 a hned z protiútoku inkasovali z kopačky Hanuše, přestali kousat. Nám však trvalo dalších 20.min než jsme přidali další branku po krásné střele z trestného kopu Rompotlem. Ve 42. a 44.min se opět prosadil Hanuš a upravil poločasový výsledek na 4:0.
             Ve druhém poločase hosté hned po přestávce chtěli vstřelit kontaktní branku, ale nepodařilo se jim přihrát jejich jedinému obávanému střelci, kterého svým výborným výkonem ze hřiště vymazal "Píšek"(kdo viděl utkání mi dá zapravdu, že jeho výkon byl vynikající, jen v 80.min, po zásahu míčem do citlivých míst, přišel o svoji přezdívku........už je to jen Pišek s kratkym a měkkym). Do dějin se pak zapíše Oleják, jenž svůj výkon korunoval čistým hatrickem(57.,68. a 75.min)!!! To soupeře zlomilo natolik, že do konce utkání už jen odkopával a nesnažil se alespoň o vstřelení čestné branky.
             Nutno dodat, že do 20.minuty byl soupeř lepší a vytvořil si několik příležitostí. Nás však zřejmě musí nakopnout až negativní impuls - obdržená branka(v tomto případě neproměněná penalta). Od té chvíle bylo z naší strany vidět několik pohledných fotbalových akcí. Celému mužstvu děkuji za předvedený výkon a výsledek.

(47.Kábrt 1-2)

Čapek 3                                   Rompotl 3                     Silvan 3
                                                                                             (64.Drozd )
                                          Šorm 3-4

Pich 1-2                 Taufman                        Novák 3
                  (26. Hanuš 3)                                                (64.Kaván)
                                                      Králík 3

Rainet 3

Hostili jsme pro nás neznámého soupeře, ale od první minuty jsme se pustili do nátlakové hry a soupeři to dělalo problémy. Stále nám však chyběla finální přihrávka a přesná střela. To vše soupeř předvedl v rozmezí 21.min až 23.min hned dvakrát a bylo před naší brankou horko. Jednou se skvělým zákrokem na brankové čáře blýskl brankář Rainet, při druhé šanci soupeř jen těsně minul. Až ve 33.min otevřel skóre skrytou střelou z poza hráče Štěpán(konečně poslechl) a uklidnil nás. Pak soupeře dostala do kolen odpískaná diskutabilní penalta proměněná s velkým štestím Rompotlem. V tu chvíli se soupeř věnoval pouze výkonu rozhodčího a nás nechal přidat další gól Šormem, po údajném ofsidu. Do kabin se tedy odcházelo za stavu 3:0 a vulgárních nadávek panu rozhodčímu z úst Martínkovic.
           Druhý poločas soupeř ještě více otevřel hru a my jsme mohli přidat nejméně 8 branek. Ale naše střelecká potence je mizerná.  Jen Štěpán zahodil tři 100% šance, které pak alespoň dvěma góly napravil a stanovil na konečných a hodně hubených 5:0! Na tento zápas přišlo nejvíce diváků, bohužel z Martínkovic, přesto jim patří obrovské dík.

Dobrý první poločas!

5. října 2010 v 21:14 | L.T. |  MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
                  6:0 (3:0)

Soupeř tentokrát nepředváděl žádné líbivé akce, přesto to na nás stačilo. Bohužel jsme si góly vstřelili takřka sami!

9:0 (1:0)

Až do poslední minuty prvního poločasu jsme drželi čisté konto. A kdybychom vedli po poločase 3:1 nikdo by se asi nedivil. Vyšlo nám pár akcí, zvláště pak kombinace po standartní situaci, kdy Taufman našel kolmou přihrávkou Havlíčkovou a ta z první našla přihrávkou před bránu naběhnutého Cvrčka, který z první napálil míč jen těsně vedle tyče, tak to byl konečně fotbalový moment!!! Zůstalo však jen u neproměněných šancí. Celý první poločas mužstvo odehrálo na výbornou. Zato ten druhý už jsme jen přihlíželi kanonádě Kostelce a ani jsme se nepokusili o čestnou branku, bohužel!

V obou utkáních jsme měli dobrý první poločas, ale pak se po přestávce projevila vždy zkušenost soupeře a už nebylo sil na odpověď. V prvním utkání dobře zahrála Duchatschová a Duchatsch, v druhém utkání pak Havlíčková, Taufman, Cvrček a brankář Mareček.