Dobrý první poločas!

5. října 2010 v 21:14 | L.T. |  MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
FK Náchod B - Sokol Zábrodí
                  6:0 (3:0)

Soupeř tentokrát nepředváděl žádné líbivé akce, přesto to na nás stačilo. Bohužel jsme si góly vstřelili takřka sami!

TJ Č.Kostelec - Sokol Zábrodí
                   9:0 (1:0)

Až do poslední minuty prvního poločasu jsme drželi čisté konto. A kdybychom vedli po poločase 3:1 nikdo by se asi nedivil. Vyšlo nám pár akcí, zvláště pak kombinace po standartní situaci, kdy Taufman našel kolmou přihrávkou Havlíčkovou a ta z první našla přihrávkou před bránu naběhnutého Cvrčka, který z první napálil míč jen těsně vedle tyče, tak to byl konečně fotbalový moment!!! Zůstalo však jen u neproměněných šancí. Celý první poločas mužstvo odehrálo na výbornou. Zato ten druhý už jsme jen přihlíželi kanonádě Kostelce a ani jsme se nepokusili o čestnou branku, bohužel!

V obou utkáních jsme měli dobrý první poločas, ale pak se po přestávce projevila vždy zkušenost soupeře a už nebylo sil na odpověď. V prvním utkání dobře zahrála Duchatschová a Duchatsch, v druhém utkání pak Havlíčková, Taufman, Cvrček a brankář Mareček.