Králík 3

Rainet 3
Hodnocení hráče - výkon:
5 - vynikající               4 - velmi dobrý            3 - průměrný               2 - slabý          1 - mizerný

Soupeř se kterým se vždy trápíme a i tentokrát tomu prvních 20.min nebylo jinak. Poté co hosté zahodili penaltu za stavu 0:0 a hned z protiútoku inkasovali z kopačky Hanuše, přestali kousat. Nám však trvalo dalších 20.min než jsme přidali další branku po krásné střele z trestného kopu Rompotlem. Ve 42. a 44.min se opět prosadil Hanuš a upravil poločasový výsledek na 4:0.
             Ve druhém poločase hosté hned po přestávce chtěli vstřelit kontaktní branku, ale nepodařilo se jim přihrát jejich jedinému obávanému střelci, kterého svým výborným výkonem ze hřiště vymazal "Píšek"(kdo viděl utkání mi dá zapravdu, že jeho výkon byl vynikající, jen v 80.min, po zásahu míčem do citlivých míst, přišel o svoji přezdívku........už je to jen Pišek s kratkym a měkkym). Do dějin se pak zapíše Oleják, jenž svůj výkon korunoval čistým hatrickem(57.,68. a 75.min)!!! To soupeře zlomilo natolik, že do konce utkání už jen odkopával a nesnažil se alespoň o vstřelení čestné branky.
             Nutno dodat, že do 20.minuty byl soupeř lepší a vytvořil si několik příležitostí. Nás však zřejmě musí nakopnout až negativní impuls - obdržená branka(v tomto případě neproměněná penalta). Od té chvíle bylo z naší strany vidět několik pohledných fotbalových akcí. Celému mužstvu děkuji za předvedený výkon a výsledek.