Březen 2011

Hodnocení Náchod - Zábrodí

26. března 2011 v 20:13 | L.T. |  MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
7 : 7
branky: Duchatschová Jana 3, Havlíčková Lucie 2, Taufman Tomáš 2

Po posledním odehraném utkání s Náchodem jsem měl po dlouhé době radost nejen z výsledku, ale hlavně z předvedené hry. Už pondělní trénink nasvědčoval tomu, že když si hráči dokáží hrábnout a přidají k tomu srdíčko a poslechnou udělené rady nebo pokyny (jak chcete) tak je radost se na předvedenou hru dívat! V utkání plném nádherných fotbalových momentů z obou stran, že i kolikrát v první lize není takových vidět, se prosadili hráči od kterých jsem to vůbec nečekal. Musím vyzdvihnout výkon Honzíka, neboť ten šel se svojí bojovností na krev a předvedl svůj nejlepší výkon. Celá první čtyřka hrála jednoduchou, ale účinnou hru. Lucka se sice chvíli trápila a neustále trefovala rohový praporek, ale pak předvedla parádní akci, kdy zatáhla balon po lajně a od brankové čáry přihrála pod sebe Janě, která nekompromisně věšela. Při další akci, k mému údivu, se na roh postavil Honzík a přesnou přihrávkou vybídl Tomáše ke skórování, ten neodmítl a se slovy trenéra Náchoda "to je nádhera" byl k vidění další z mnoha fotbalových momentů, které zdobili toto utkání. Samozřejmě nemůžu opomenout výkon brankáře Lukyna, který držel svými skvělými zákroky hlavně druhou čtyřku ve hře. Z té dobře zahrál Kája a Kevin, který svou dravostí dělá soupeřům problémy(nejenom jim, ale i zedníkům, neboť opět hlavou proboural příčku). Jinak se druhá čtyřka neustále bránila a byla pod tlakem, bohužel Dandovi chyběl důraz a Kája vše nestihl, ale nebylo to jen o obraně, Ríša s Kubou zatím neudrží míč a bez útoku to prostě nejde. I první čtyřka si vybrala své slabší chvilky, kdy Tomáš s Janou, hlavně ke konci, nepřistupovali rychle k hráčům a umožnili jim skórovat.
Přesto chválím všechny za bojovnost a doufám, že takovéto výkony budou následovat v dalších zápasech. Chválím i rodiče za fandění, hlavně Hanku, která Honzíka tak povzbuzovala, že si opravdu hrábl na samé dno!

Turnaj v Červeném Kostelci

20. března 2011 v 19:40 | L.T. |  MLADŠÍ PŘÍPRAVKA


.........těch zelených je nejvíce, na kvantitu jsme vyhráli, ale tady se hrálo na kvalitu a tu zatím nemáme.........trpělivost a dostaví se také..........pravda je, že nás žádné mužstvo mimo Broumova (vítěze) nepřehrálo, ale my jsme se poráželi sami, nejen předvedeným výkonem, ale i přístupem některých hráčů!!! K turnaji se vrátím na tréninku, kde také jmenovitě rozeberu negativa a i nějaká pozitiva, ale po skromnu.