27. září 2011 v 20:29 | L.T. |  MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
Sokol Zábrodí - Červený Kostelec
3:5 (1:1)

Branky: Balcar, R.Míl, Duchatschová

Tentokrát jsme soupeře přehrávali a vytvářeli si šance, které jsme však neproměnili. Opět byl k vidění syndrom žlutých kopaček. Až tento blok odbouráme budeme schopni tohoto soupeře konečně porazit!!!

Teplice/Meziměstí - Sokol Zábrodí
2:10 (4:1)

Branky: Mareček 3, R.Míl 2, Balcar, Poštolka, Havlíčková, Hrnčíř, M.Míl

Hodně rozpačitá hra. Nebyli jsme schopni si přihrát. Za celý zápas byla k vidění pouze jedna jediná kombinace, kterou zakončil a poprvé se zapsal do listiny střelců obrovský bojovníček Míl Mareček! Jinak každý chtěl dát gól a na hře to bylo vidět!

Náchod - Sokol Zábrodí
6:1 (2:1)

Branka: Balcar

Dobře rozehrané utkání s kombinační hrou na obou stranách. Bohužel vydrželi jsme jen poločas, po té nás soupeř začal přehrávat fyzicky a bylo hodně vidět kdo má natrénováno! Jinak do stavu 4:1 byla k vidění pěkná hra.

Sokol Zábrodí - Velké Poříčí
4:3 (2:2)

Branky: Taufman 2, Mareček, R.Míl

S tímto soupeřem si asi více věříme a podáváme bojovnější výkony. I tentokrát tomu nebylo jinak. Soupeři jsme však darovali dva góly a to se těžko dotahuje, ale rozhodčí nám také darovala dvě branky a do druhého poločasu jsme nastupovali za stavu 2:2. Hned po rozehrávce jsme soupeři opět darovali branku, když jsme se zrovna asi fotili a soupeř byl na koni. Pět minut před koncem napřáhl Mareček a prostřelil vše co před ním stálo včetně brankáře a srovnal na 3:3.
A když minutu před koncem našel Taufman přesnou přihrávkou R.Míla a ten po svoji obvyklé stahovačce se trefil pod břevno, byl obrat zápasu dokonán. Velmi vydřené vítězství!!! Chválím všechny hráče za bojovnost a nasazení. Děkuji i divákům(rodičům) za podporu, neboť jste byli hodně slyšet - hlavně ženy.

První zápasy ročníku 2011/2012

10. září 2011 v 21:46 | L.T. |  MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
Náchod "B" - Zábrodí
2:1 (1:1)
Branka: Taufman

Hned na úvod velmi vyrovnané utkání, kdy jsme o remízu přišli minutu před koncem.

Zábrodí - Červený Kostelec
1:4 (0:3)
Branka: Hrnčíř

Jako vždy jsme tomuto soupeři darovali čtyři branky. Ale kdybychom proměnili veškeré šance, neprohráli bychom.

Zábrodí - Velké Poříčí
6:1 (4:0)
Branky: Taufman 4, Duchatschová, Balcar

Soupeř hrál vyrovnaně do stavu 2:0. Po té jsme na hřišti byli vidět jen my. Jen škoda obdržené branky v poslední minutě!

Meziměstí/Teplice - Zábrodí
0:12 (0:5)
Branky: Mareček 3, Balcar 2, Oždian 2, Duchatschová, Cvrček, Taufman, vlastní

Na nováčkovi bylo vidět stejné nadšení jako před rokem u nás. Dávám mu měsíc a začne kousat. Chvíli nám trvalo než jsme přišli na to, že si můžeme zastřílet a po kombinační hře vstřelit branky. V místních barech se začlo špitat, kde jsme našli toho nového s kamenou tváří hrajícího a 80cm měřícího střelce alias zabijáka (mini prdílka). Ale i on začíná vystrkovat růžky a přispěl svým výkonem k vysokému vítězství.