30. října 2011 v 19:14 | L.T. |  MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Asi by se slušelo napsat Ondřej Lukáš versus Zábrodí........ Bohužel tento hráč má s námi vítečnou bilanci a musím mu pogratulovat.

Zábrodí - Meziměstí/Teplice
4:1 (0:1)
Branky: Duchatschová, R.Míl, Taufman, Cvrček

Neustále se zlepšující soupeř dokázal po první půli držet jednobrankové vedení. Chyběl nám pohyb a zakončení. Až ve druhém poločase, po té co jsme zvýšili hlas na hráče a rozhýbali i soupeře, jsme otočili zápas v náš prospěch.

Náchod - Zábrodí
5:3 (2:1)
Branky: Duchatschová, Balcar, Taufman

Vyrovnané utkání, kdy smekám před výkonem našich hráčů, neboť jsme i v té zimě točili čtrnáct hráčů v rozmezí ročníků 2002-2005, proti osmi hráčům ročníku 2003 a pouze jednoho 2004. Každopádně jen individuální chyby až v posledních minutách nás připravili o lepší výsledek.

Zábrodí - Velké Poříčí
2:1 (1:1)
Branky: Duchatschová, Taufman

Soupeř šel do vedení pěknou střelou a ukázal nám produktivitu, první střela - první gól. Až z penalty jsme Taufmanem vyrovnali. A rozhodli jsme znovu ze standartní situace, kdy Taufman rozehrál z rohu na R. Míla, ten posunul míč od první tyče na druhou, kde zakončila Duchatschová. Dobré utkání, které mohlo skončit větším brankovým rozdílem, ale střelný prach zřejmě zvlhnul. Děkuji za bojovnost a nasazení.

Branky: R.Míl 2

Velmi vyrovnané utkání bez brankových příležitostí. Stav 1:1 po poločase vydržel až do konce utkání a tak rozhodovali penalty. V těch jsme měli více štěstí a tak jsme tomuto soupeři poprvé sebrali body. Chválím celý tým za dobrou hru a výsledek.

Zábrodí - Červený Kostelec
1:4 (0:2)

Branka: Taufman

Naše černá můra v podobě žlutých kopaček nás opět dostala na kolena. Takovou holomajznu jsme už dlouho nehráli. Jedinému střelci hostí jsme darovali všechny branky (kdo tam nebyl, stejně ví komu).

Velké Poříčí - Zábrodí
1:4 (0:1)

Branky: R.Míl 2, Duchatschová, Mareček

Od začátku jsme se snažili hrát svoji hru, ale chyběla přesná koncovka. Až opět Janička vše vzala na sebe a po té co prošla jak buldozér skrze čtyř hráčů, přesně zakončila. Začala vycházet kombinace a myslím si, že se po zlepšeném výkonu musela líbit i hra divákům. Jen na začátku druhé půle jsme se opět fotili při inkasované brance. Pak už bylo k vidění jen dobývání branky Poříčí.

Zábrodí - Teplice/Meziměstí
2:1 (1:0)

Branky: Hrnčíř, Taufman

Nechybělo málo a soupeř si připsal první body. Neměli jsme snahu hru roztáhnout a začali hrát starou "oblíbenou" taktiku, kde balon tam všichni. Přesto jsme si vytvořili nespočet brankových příležitostí, ale v prvním poločase se ujala pouze střela Hrnčíře. Soupeř však svoji bojovností a po naší chybě, hned na začátku druhého poločasu srovnal. Až dvě minuty před koncem upravil na konečných 2:1 Taufman. Je těžké hrát do plných, proto oceňuji nejvíce bojovnost a nasazení, nicméně hned v dalším kole s tímto soupeřem opět hrajeme a mám takové tušení................