30. dubna 2012 v 20:16 | L.T. |  MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Branky: Taufman 3, Duchatschová, Míl R.

Zábrodí "B" - Meziměstí
3:5 (2:3)
Branky: Míl R. 2, Duchatsch

Opět neproměněné šance nás stály vítězství v posledním utkání. Ale postupně, hned na úvod byla k vidění bratrská spolupráce Mílovích, kdy si několikrát přihráli a i ve dvou soupeře rozebrali. Je pravda, že soupeř nám to umožnil, neboť hrál naši obvyklou taktiku, kde balón tam všichni. Ve druhém utkání byl k vidění bojovný fotbal, ale z naší strany jsme si vytvořili šest gólových šancí proti dvěma. Zlomový moment přišel za stavu 2:1, kdy se soupeř po individuální akci řítil sám na brankáře Dandu, ale ten předvedl nejlepší zákrok dne a hned z protiůtoku jsme skórovali. V posledním utkání jsme si nechali dát hodně laciné branky, ale i přes tento handicap jsme jen v posledních dvou minutách měli minimálně pět jasných gólových šancí. Soupeř se za posledních deset minut nedostal na naši polovinu, přesto zaslouženě vyhrál. Celkově jsme sehráli pohledná utkání, ale chybělo nám štěstíčko a komunikace mezi hráči.

18:2 (10:0)
Branky: Taufman 2 (asistence Kryštof Baše)

Na úvod jara vystoupení našeho "B" nebylo vůbec špatné, naopak, hned v prvním zápase jsme hráli překvapivě kombinační fotbal a jen neproměňování šancí nás stálo vítězství. Soupeř nám ukázal 100% produktivitu. V druhém utkání byla k vidění vyrovnaná hra, jen z naší strany fotbalovější, ale opět jsme neproměnili vyložené šance. Do třetího utkání jsme nastupovali s vědomím, že soupeř je o třídu lepší a budeme bojovat alespoň o čestnou branku. To se nám nakonec povedlo a hned dvakrát, ale soupeř nás nešetřil a ......... výsledek hovoří za vše. I přes vysoko prohraný zápas, chválím hráče za předvedený výkon, neboť po rozpačité hře na zimních turnajích a přátelácích se bylo na co dívat! Velmi pozitivní překvapení!

Branky: Havlíčková 4, Mareček 2, Patřičný 2, Cvrček 2, Duchatschová

Naše "A" se rozhodlo, že dnes nebude nikoho šetřit. Padlo hodně branek, kterým však ze začátku hry chybělo kolektivní pojetí hry, neboť padly po individuálních akcích. Až v půlce druhého utkání byla k vidění nějaká ta finální přihrávka. Mám radost, že se gólově prosadili i sváteční střelci a také, že jsme pro přihrávku a střelu použili i druhou nohu!