30. května 2012 v 22:21 | T.O. |  MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Zápasy 12.5.2012 - Červený kostelec

Zábrodí "A" - Velké Poříčí
7:3 (4:2)
Branky: Mareček 15, 2x Balcar 13, 4x Patřičný 8

Opět jsme dali soupeřovi 7 branek s tím,že nám ale narozdíl od minule 3 góly dal. Bylo to tím, že všichni "spali".

Zábrodí "A" - Teplice - Meziměstí
5:1 (3:0)
Branky: 2x Patřičný 8, Mareček 15, Oždian 11 (Vašek Prdílek), Havlíčková 9
Tady už jsme se probrali zimou, jelikož nám nepřálo počasí, ale i tak to mohlo být lepší ... zvláště pak zpracování míče po nahrávce.

Zábrodí "A" - Červený Kostelec
3:2 P (2:2)
Branky: Patřičný 8, Oždian 11 (Vašek Prdílek), Cvrček - P
Tak tady to byl vyrovnaný zápas. Kostelec mírně převládal, ale mladý pan Prdílek vstřelil srovnávací gól a tak na konci rozhodovaly penalty. Drogba, Kuba i Adam dali gól a tak po jedné chybce mladých Kostelečáků si s odřenýma ušima odvážíme 9 vítězných bodů!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zápasy 19.5.2012 - Zábrodí
3:4 P (2:1)
Branky: Mareček 15, Havlíčková 9, Balcar 13

Dnes se nádherně vyčasilo. První zápas byl s Kostelcem a O5 to bylo vyrovnané jako minulý týden. Před poločasem byl Drogba zfaulován a tak z toho vznikl prozatímvedoucí gól. No ale přestávka v poločase neměla vůbec být. Po ní nám dokázali kluci z Kostelce i sólově proniknout až k brance a střelit gól. Takže vyrovnáno ... až do konce. Na penaltách jsme tento týden udělali chybu my (Drogbič přestřelil) a tak nám Kostelec vše úplně stejně vrátil.

Zábrodí "A" - Zábrodí "B"
2:3 P (0:2)
Branky "A": Patřičný 8, Balcar 13
Branky "B": 2x Míl Ričrd 16, Taufman 3 - P
Očekávané derby se vydařilo! Tedy nakonec pro B-éčko! Béčko převládalo první půlku a Áčko tu druhou. Nakonec rozhodl jediný gól ze šesti penalt střelený Tomem Taufmanem .... to je taky zvlášní, že 5 penaltových střel nevyjde Mlčící.

Zábrodí "A" - Nové Město nad Metují "C"
9:0 (4:0)
Branky: 3x Patřičný 8, 3x Balcar 13, 3x Mareček 15
Zde rozprouděni místním derby si naši hráči nastříleli 3 Hatricky. Nutno podotknout, že by branek bylo víc, kdyby nám šli přihrávky a zpracování. No ale máme alespoň tyto 3 bodíky.

Zápasy 26.5.2012 - Zábrodí
Zábrodí "A" - Náchod "A"
1:6 (1:1)
Branky: Balcar 13

Dnes se znovu nádherně vyčasilo stejně jako minulý týden. První poločas i přes naše předsudky hráli naši hráči VÝBORNĚ! No ale přestávka v poločase zase jako minule neměla vůbec být. Dnes to dokonce platilo dvojnásob. Po ní jsme úplně propadli, někteří hráči snad usínali a jiní jen už stáli. Škoda! Ten 2. poločas bych úplně smazal. Ostatně je to vidět i na výsledku.

3:1 (0:0)
Branky "A": Patřičný 8, 2x Balcar 13
Branky "B": Míl Ričrd 16
Očekávané derby se ZNOVU vydařilo! Dnes nakonec pro Áčko! 1. polovina O5 vyrovnaná. Poté si hráči snad uvědomili, že mají něco hrát a tak se zagólovalo. A taky se zazelenalo zelenýmy dresy na zeleném hřišti!

3:0 (2:0)
Branky: Balcar 13, Cvrček 5, Havlíčková 9

Po zápasech 26.5.2012, kdy bylo úžasné počasí jsme si ješte zakřičeli

a vyfotili

V sobotu 19.5. se nám vůbec nechtělo domů! Bylo opravdu úžasně hezky. A tak slovo dalo slovo a už byl naplánovaný výlet na Hrad Skály - na Bischofstein. Ještě jsem obvolal ostatní, ale byli již zamluveni na jiné akce .... škoda někdy příště. Takže ve dvou autech a ve 12 lidech dorážíme na místo. Uff ... je tu polský autobus a navíc se sem sjíždí nějaký sraz motorek. Byli to Trimphové a BMW Mrkající . Aspoň bylo na co koukat. Vrátily jsme se z hradu, kde bylo přepolanizováno až k prasknutí. Ale výhled tam byl supr a tu přecpanost jsme si vykompenovali úžasným místem při nálezu zdejší kešky. Po občerstvení vyrážíme směr Čapí vrch Z5 okolo jezera a chatek. Nahoře bylo liduprázdno a snad i větší rozhled. Během cesty proběhli schovky a hlavně šiškové války. A ta šiška pod Čapím vrchem - viď Jardo!? Ta se líbila .. byla to super mikro keška, kterou jsme se společně při odchodu z vrchu vydali hledat. Dole na zámku proběhl zasloužený odpočinek. Děcka řádili dál na hřišti.
Výlet nakonec vyšel tak, že byli všichni nadmíru spokojeni!!! Díky FŠEM!

Branka: Taufman

Když při utkání prší, říká se, že prší štěstí, ale nám padala smůla. I když po prvním utkání, kde jsme předváděli pěknou kombinační hru okořeněnou fotbalovými prvky (narážečka, střelba, finální přihrávka.....), to nevypadalo na smolné dopoledne, tak hned ve druhém utkání se nám zranila Janička a musela na chirurgii, dále pak Péťa začal napadat na nohu a nemohl zabrat a v posledním utkání ještě Áďa byť nechtěně zkoušela po pořádný petelici spolknout balón. Poslední utkání jsme dohrávali už jen ve čtyrech a přesto jsme byli aktivnější, ale brankář hostí nás vychytal. Bylo však znát, že nemáme více síly a proto jsme nebodovali. Všem děkuji za předvedený výkon a přeji všem zraněným brzké uzdravení. L.Taufman

OKOLO OSTAŠE ....

9. května 2012 v 15:15 | T.O.
... aneb "Pár kilometrů neuškodí!"

Při tréninzích vznikl u tajemné paní CH. nápad jak si udělat mezi těmi svátky v květnu pěkný den. No přeci výletem!! Toho nápadu se ujala myslím i paní TALUFEMANOVÁ a už se to rozjelo dál. Podařilo se i datumo, gdy se má ject.

Branky: Havlíčková 9, 2x Balcar 13, Mareček 15

Ačkoli jsem se bál, že do zápasů půjdeme ospalí - opak byl pravdou. Zřejmě to bylo domácím prostředím a také ne tak velkým teplem, že jsme se do hry vrhli jak psi. Také vidina "Zábrodského derby" a malá zdravá rivalita bratrských týmů nás dnes opravdu poháněla jako pára mašinu.
Již od prvního zápasu bylo také znát, že naše sestava je celá a v plné síle. Poříčí jsme rozstříleli a i technika přihrávání se nám tu v nemalé míře ukázala. Jen na zpracování přihrávek budeme muset silněji zapracovat. V druhém zápase nám soupeř i přes výsledek ukázal, že hrát umí a proto nesmíme hned usnout na vavřínech. Vytvořil si šance, které proměnil naštěstí jen jedenkrát. My jim nasázeli 8 gólů, ale neproměněných šancí tu bylo na počet zhruba stejně. Prosadil se tu i známý zabijáček Vašek Prdílek a to levačkou! Konečně Smějící se!
Třetí zápas "ZÁBRODSKÉ DERBY" byl lahůdkou na konec. Na všech hráčích byla vidět snaha dostat ze sebe co nejvíce i když síly docházely. Trenéři si před zápasem chtěli jen sednout a dívat se na svoje vytvořené dílo, ale nebylo tomu tak - je trochu škoda, že ještě musejí radit ve hře. Byla by sranda dívat se ně jak se dívají na hru od stoluSmějící seSmějící seSmějící se! Derby to bylo krásné a vyrovnané. Ačkoli jsme jej jako "A"čko vyhráli, "B"čko nám to v druhé půli nedalo zadarmo a bylo vidět, že už "vypouštíme".
Nakonec nemůžu opomenout bezchybný den našeho brankáře Lukáše. Opravdu výborný výkon!

Branky: Mareček 15, 6x Patřičný 8, Havlíčková 9

Prvních pár slov bude k prostředí, ve kterém se hrálo. Bylo už od rána dusno a horko. Navíc na umělce se to ještě násobí. Dále ještě žlutá mračna pylu a na střídačce jen jeden hráč udělali své.
První zápas byl pro hráče vyloženě úmorný - "utavili" se již při začátku. Však i výsledek hovoří za vše avšak prvních 10 minut jsme hráli obstojně a vytvořily se i bohužel neproměněné šance. Brankář také udělal co mohl. Při přestávce na druhý zápas jsme vyloženě zalezli do stínu a ponořili hlavy do kýblu studené vody. I tak ta "utavenost" při 2. zápase byla vidět. Bohužel. Ale na třetí utkání se v hráčích sebrali veškeré síly a znovu ochlazeni vodou porazili Kostelec 8:1. Drogba trefil první branku a pak Kuba dal 2 hatricky a konečně se po smolných střelách trefila i Lucka.
Nakonec jsme i přes ty první zápasy odjížděli spokojeni, že i za takovýchto podmínek vezem domů 3 body.

Výlet na Ostaš

2. května 2012 v 21:50 | L.T. |  MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
Dne 8.5. vyrážíme vlakem do Dědova, pěšky na Ostaš, autobusem z Pěkova domů. Sraz v 9:20 na nádraží v Náchodě. Bližší info na 737886198.