Červen 2012

JAKO CUP - 2.místo

12. června 2012 v 15:57 | L.T. |  MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
Závěrečné kolo se změnilo na turnaj mladších přípravek. I přes absenci hráčů jsme postavili obě mužstva a bojovali o co nejlepší umístění. Nakonec jsme brali 2. místo, neboť jsme ve finále nestačili na Náchod. Byl to vrchol sezóny a hráči dokázali co se za rok naučili a kam patří, vzpomeňte na naše začátky! Všem hráčům děkuji za příkladné reprezentování a už se těším na rozloučení s tak úspěšnou sezónou. V pátek 15.6. u Duchatschů ve Zlíčku k večeru, opečeme buřty na dřevu, limo, pivo, čaj, rodiče si daj......

Branky: Míl R. 3

Hned dvakrát po sobě jsme hostili výše uvedené týmy. Vždy měl turnaj stejný scénář, první dva zápasy jsme hráli fotbal a poslední jsme už předváděli pouze kopanou! Musíme více zapracovat na fyzické kondici - letní tvrdá příprava! Samozřejmě zde neuvádím zápasy "A" vs "B", ty už uvedl vedoucí "A" mužstva tzv. SVP (Senior Vendi Prdogroup). Tyto zápasy jsou vždy velmi vyrovnané a bojovné.

Zápasy "B" v Teplicích

5. června 2012 v 16:22 | L.T. |  MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
Náchod "B" - Zábrodí "B"
1:2 (1:1)
Branky: Taufman 2

Velmi napínavé utkání až do konce. Měli jsme více šancí, ale brankář Náchoda nás vychytal. Poměr střel(1:12) hovoří za vše!

Zábrodí "B" - Červený Kostelec
5:6 (3:0)
Branky: Taufman 4, Míl R.

Z jasného vedení jsme udělali drama a bohužel jsme darovali soupeři tři body. Přesto byl k vidění z obou stran pěkný zápas.

Teplice/Meziměstí - Zábrodí "B"
1:6 (0:2)
Branky: Duchatschová 2, Míl R. 2, Taufman 2

Soupeř, který roste zápas od zápasu tentokráte tolik nezlobil a nechal nás si zastřílet a vyzkoušet i více řešení při standartních situacích.

Střídající Kryštof a Áďa začínají vystrkovat růžky. Musím uznat, že jsme až na druhý poločas s Kostelcem předváděli pohledný fotbal s krásnými góly. Je znát, že Janička, Tomáš a Ríša už spolu odehráli nějaké to utkání. Každopádně chválím všechny za výkon a předvedenou hru, je radost se na vás dívat, že jste se zase o něco více naučili! Díky L.Taufman.

Zápasy 3.6.2012 Velké Poříčí

4. června 2012 v 13:08 | T.O.
Zábrodí "A" - Náchod "A"
2:7 (0:2)
Branky: 2x Mareček 15

Dnes ačkoli hlásili přízemní mrazíky bylo počásko tak akorát. První poločas i přes naše předsudky hráli naši hráči s Náchodem "A" vyrovnaně! A i když jsme nakonec prohráli byla vidět bojovnost a hráčský chtíč.
..... I přes to, že jsme na střídačku hráli proti modrému a následně proti bílému Náchodu Mlčící.

Zábrodí "A" - nové Město nad Metují "C"
5:0 (3:0)
Branky: Patřičný 8, 2x Balcar 13, Mareček 15, Oždian 11 (Vašek)

Tady bylo ze začátku znát v podstatě pravidlo "Jaký soupeř taková hra!" Bylo to jak to říct ... umrousaný ... i když by jsme mohli přehrát soupeře o hodně tak tomu tak nebylo. Asi po poločase se nám družstvo probralo a hráčská bojovnost se projevila daleko víc.

Zábrodí "A" - Velké Poříčí
3:2 (2:2)
Branky: 2x Balcar 13, Patřičný 8

Víc vyrovnanější zápas jsem snad neviděl. Oba soupeři dokázali rychle utéct dopředu, ale i vracet se Z5. Naštěstí nám do poříčské branky spadlo o jeden gól víc tak si z turnaje odvážíme 6 bodíků.