2.kolo

19. září 2012 v 11:45 | L.T. |  STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Velká Jesenice - Zábrodí
8:0 (3:0)

Z hodně oslabenou sestavou jsme zajížděli k dalšímu utkání okresního přeboru do Velké Jesenice. Prvních dest minut jsme byli vyrovnaným soupeřem, ale po první inkasované brance jsme se rozsypali jako domeček z karet. Začli jsme kupit chyby, které soupeř zkušeně trestal. Až posledních pět minut prvního poločasu jsme si vytvořili dvě šance, ale neproměnili. Hned v úvodu druhého poločasu jsme rychle inkasovali a navíc se zranil Jára Balcar a už jsme nemohli střídat. Soupeř nás předčil ve všech činnostech a na výsledku to bylo znát a to ještě zahodil několik šancí. Děkuji hráčům z mladší přípravky za obětavou pomoc při marodce družstva a musím přiznat, že Ondra Duchatsch, Adam Cvrček a Jakub Oždian společně s Lucií Havlíčkovou ze starších patřili k nelepším na hřišti. V dalším kole hrajeme doma s Velkým Poříčím, tak doufám, že vstřelíme premiérovou branku oceněnou prémií!

1.kolo

11. září 2012 v 19:28 | L.T. |  STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Zábrodí - Náchod "B"
0:7 (0:2)

Hned na úvod pro nás premierové soutěže jsme hostili asi největšího favorita. Od prvních minut bylo vidět kdo je na hrišti pánem. Přesto jsme si v prvním poločase vypracovali tři dobré šance ke střele, ale nepřesně zakončili. V druhém poločase nás soupeř kombinačně přehrál a také upravil skóre. Přesto jsme odehráli velmi dobré utkání a musím vyzdvihnout výkon Janičky v obraně a Lukáše v brance. Další kolo hrajeme v neděli 16.9. v 15:00 hod ve Velké Jesenici.