Říjen 2012

HALA ZŠ Plhov - rozpis

21. října 2012 v 21:46 | L.T. |  STARŠÍ PŘÍPRAVKA
První trénink v hale v pátek 2.11. sraz v 18:00 hod u tělocvičny ZŠ Plhov - vchod od čerpací stanice Shell.

Branka: Taufman

V tomto utkání jsme se porazili doslova sami. Soupeř těžil z individuálních chyb jednotlivých hráčů. Bohužel v každém družstvu se najde hráč, který to vezme tzv. na sebe a strhne ostatní, u nás se zatím nikdo neodhodlal ani udělat kličku, natož vystřelit. Naše celkem tři vstřelené branky ze všech zápasů hovoří za vše! Chválím Lucku, Adama a v brance Kubu Posnara - na poprvé to nebylo špatné.

3. kolo

18. října 2012 v 22:17 | L.T. |  STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Zábrodí - Velké Poříčí
2:6 (1:6)
Branky: Havlíčková, Patřičný

Konečně jsme dali branku a hned dvě, ale necháváme si dávat laciné branky z poloviny hřiště. Soupeř byl v první půli jasně lepší, ale druhý poločas jsme lépe bránili a udrželi jsme míč na kopačkách a už neinkasovali!!!