Leden 2015

Turnaj 10.1.2015 mladší žáci

7. ledna 2015 v 17:40 | T.O. |  MLADŠÍ ŽÁCI

​Halový turnaj mladších žáků

Kde : Úpice - hala základní školy nad náměstím (Bří Čapků 151)
Kdy : 10.1.2015
Sraz : 9:00 hod ​​v hale; poslední utkání 15:00
Prosíme včas se při neúčasti omluvit!
Ssebou: Sálová obuv, chrániče, pití, svačina.

Rodiče a ostatní upozorňujeme, aby parkovali na blízkém náměstí - MP ráda pokutuje zaparkovaná auta u školy.


Trenéři : Havlíček Petr

Turnaj 10.ledna 2015

7. ledna 2015 v 17:29 | T.O. |  STARŠÍ PŘÍPRAVKA

​Halový turnaj starší přípravky

​Kde : Červený Kostelec
Kdy : 10.1.2015
Sraz : 8.00 hod v​​ hale v Červeném Kostelci
Nominace : Prouza P , Cvrkal J, Cvrkal M, Špelda T, Duchatsch O, Oždian J,
Svoboda Š, Míl M, Tuček T, Erber M
Náhradnici: Tučková B, Matějovicová N

Startovné : 20.Kč na hráče

Prosíme včas se pro neúčast omluvit (v pátek na tréninku 9.1. ještě potvrdíme)
Sálová obuv !!!!!
Trenéři : Matějovic Jiří , Duchatsch Petr



Časový harmonogram 10.1. 2015
8:00 - 8:15prezentace
8:30 - 8:42Č. Kostelec A - Č. Kostelec B
8:43 - 8.55Zábrodí - Č. Skalice
8:56 - 9:08Nové Město - Náchod
9:09 - 9:21Hořice - Kudowa Zdroj
9:22 - 9:34Červený Kostelec A - Zábrodí
9:35 - 9:47Červený Kostelec B - Kudowa Zdroj
9:48 - 10:00Náchod - Hořice
10:01 - 10:13Č. Skalice - Nové Město
10:14 - 10:26Zábrodí - Č. Kostelec B
10:27 - 10:39Nové Město - Č.Kostelec A
10:40 - 10:52Kudowa Zdroj - Náchod
10:53 - 11:05Hořice - Č. Skalice
11:06 - 11:18Zábrodí - Nové Město
11:19 - 11:31Červený Kostelec B - Náchod
11:32 - 11:44Česká Skalice - Kudowa Zdroj
11:45 - 11:57Č. Kostelec A - Hořice
11:58 - 12:10Nové Město - Č. Kostelec B
12:11 - 12:23Hořice - Zábrodí
12:24 - 12:36Kudowa Zdroj - Č. Kostelec A
12:37 - 12:49Náchod - Č. Skalice
12:50 - 13:12Hořice - Nové Město
13:13 - 13:25Červený Kostelec B - Č. Skalice
13:26 - 13:38Červený Kostelec A - Náchod
13:39 - 13:51Zábrodí - Kudowa Zdroj
13:52 - 14:04Hořice - Č. Kostelec B
14:05 - 14:17Kudowa Zdroj - Nové Město
14:18 - 14:30Náchod - Zábrodí
14:31 - 14:43Č. Skalice - Č. Kostelec A
14:50 - 15:00VYHLÁŠENÍ