Březen 2015

Mladší žáci - HURÁ NA HŘIŠTĚ!!

30. března 2015 v 12:39 | T.O. |  MLADŠÍ ŽÁCI
Tak už je to tady!

Od středy 1.4.2015 se začíná trénovat venku každou středu a pátek v 17:00. Prosím, choďte s dostatečným předstihem!

A v neposlední řadě prosím pamatujte na to, že již v neděli 5.4.2015 v 10:00 se hraje první zápas s Náchodem tak ať jste v plném počtu pro začátek.

Děkuji za pozornost! Úžasný

FOCENÍ

23. března 2015 v 12:57 | T.O. |  MLADŠÍ ŽÁCI

MLADŠÍ ŽÁCI SE BUDOU DNE 3.4.2015 V 17:30 NA HŘIŠTI V ZÁBRODÍ FOTIT NA REGISTRAČKY !!!!

ÚČAST NUTNÁ !!!! --- a trochu se přikrášlete, aby to nedopadlo takhle:


ale třeba takto:


ROZLOSOVÁNÍ JARO 2015 - DĚVČATA

23. března 2015 v 12:46 | T.O. |  MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
H1A JOPECO Okresní přebor - přípravky

Děvčata

9. kolo ( 9.) 12.04.2015 09:00
Náchod -Hamra 12.4. Sraz 8.30 hod Děvčata + chlapci

H1A0913 S.Zábrodí - Lvi - J.Machov NE 12.04.2015 09:00
H1A0914 S.Zábrodí - Tygřice - FK Náchod - Pumy NE 12.04.2015 09:00
H1A0915 TJ V.Poříčí - FK Náchod - Pumy NE 12.04.2015 09:40
J.Machov - S.Zábrodí - Tygřice NE 12.04.2015 09:40
H1A0917 FK Náchod - Pumy - S.Zábrodí - Lvi NE 12.04.2015 10:20
H1A0918 S.Zábrodí - Tygřice - TJ V.Poříčí NE 12.04.2015 10:20


10. kolo (10.) 19.04.2015 09:00
Náchod -Hamra - 19.4. Děvčata sraz : 8.30hod

H1A1007 S.Zábrodí - Tygřice - AFK Hronov NE 19.04.2015 09:00
H1A1008 SK Babí - FK Náchod - Pumy NE 19.04.2015 09:00
H1A1009 SK Babí - S.Zábrodí - Tygřice NE 19.04.2015 09:40
H1A1010 FK Náchod - Pumy - AFK Hronov NE 19.04.2015 09:40
H1A1011 S.Zábrodí - Tygřice - FK Náchod - Pumy NE 19.04.2015 10:20
H1A1012 AFK Hronov - SK Babí NE 19.4 .2015 10:20


11. kolo (11.) 26.04.2015 09:00
Machov 26.4. sraz 12:30

H1A1113 J.Machov - SK Babí neděle
H1A1114 TJ V.Poříčí - FK Náchod - Pumy
H1A1115 FK Náchod - Pumy - J.Machov
H1A1116 S.Zábrodí - Tygřice - TJ V.Poříč
H1A1117 S.Zábrodí - Tygřice - SK Babí
H1A1118 TJ V.Poříčí - J.Machov


12. kolo (12.) 02.05.2015 09:00
Provodov Děvčata sraz : 8.30hod

H1A1201 J.Machov - S.Provodov SO 02.05.2015 09:00
H1A1202 S.Zábrodí - Tygřice - TJ Č.Kostelec A SO 02.05.2015 09:00
H1A1203 S.Zábrodí - Tygřice - J.Machov SO 02.05.2015 09:40
H1A1204 TJ Č.Kostelec A - S.Provodov SO 02.05.2015 09:40
H1A1205 J.Machov - TJ Č.Kostelec A SO 02.05.2015 10:20
H1A1206 S.Provodov - S.Zábrodí - Tygřice S0 0 2.05.2015 10:20


13. kolo (13.) 09.05.2015 09:00
Jesenice Děvčata sraz 8.30

H1A1307 TJ Č.Kostelec B - S.Zábrodí - Tygřice SO 09.05.2015 09:00
H1A1308 TJ Č.Kostelec A - S.V.Jesenice SO 09.05.2015 09:00
H1A1309 TJ Č.Kostelec A - TJ Č.Kostelec B SO 09.05.2015 09:40
H1A1310 S.V.Jesenice - S.Zábrodí - Tygřice SO 09.05.2015 09:40
H1A1311 TJ Č.Kostelelec B - S.V.Jeseni SO 09.05.2015 10:20
H1A1312 S.Zábrodí - Tygřice - TJ Č.Kostelec A SO 09.05.2015 10:20


14. kolo (14.) 16.05.2015 09:00
Zábrodí Děvčata sraz 8.30

H1A1413 S.Police - S.Zábrodí - Tygřice SO 16.05.2015 09:00
H1A1414 S.Provodov - FK Náchod - Pumy SO 16.05.2015 09:00
H1A1415 S.Zábrodí - Tygřice - S.Zábrodí - Lvi SO 16.05.2015 09:40
H1A1416 FK Náchod - Pumy - S.Police SO 16.05.2015 09:40
H1A1417 S.Provodov - S.Zábrodí - Tygřice SO 16.05.2015 10:20
H1A1418 S.Zábrodí - Lvi - FK Náchod - Pumy SO 16.05.2015 10:20


15. kolo (15.) 23.05.2015 09:00
Náchod -Hamra Děvčata sraz 8.30

H1A1507 SK Babí - S.Zábrodí - Tygřice SO 23.05.2015 09:00
H1A1508 FK Náchod - Gepardi - S.Provodov SO 23.05.2015 09:00
H1A1509 FK Náchod - Gepardi - SK Babí SO 23.05.2015 09:40
H1A1510 S.Provodov - S.Zábrodí - Tygřice SO 23.05.2015 09:40
H1A1511 SK Babí - S.Provodov SO 23.05.2015 10:20
H1A1512 S.Zábrodí - Tygřice - FK Náchod - Gepardi SO 23.05.2015 10:20

16.kolo (16.) 30.5.2015 09:00
V.Poříčí Děvčata sraz 8.30

H1A1613 AFK Hronov - S.Zábrodí - Tygřice SO 30.05.2015 09:00
H1A1614 S.V.Jesenice - FK Náchod - Gepardi SO 30.05.2015 09:00
H1A1615 FK Náchod - Gepardi - AFK Hronov SO 30.05.2015 09:40
H1A1616 S.Zábrodí - Tygřice - TJ V.Poříčí SO 30.05.2015 09:40
H1A1617 TJ V.Poříčí - S.V.Jesenice SO 30.05.2015 10:20



6. června společný turnaj ml přípravek čas a místo konání budeme informovat

ROZLOSOVÁNÍ JARO 2015 - CHLAPCI

23. března 2015 v 11:56 | T.O. |  MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

H1A JOPECO Okresní přebor - přípravky

Chlapci - LVI


9. kolo ( 9.) 12.04.2015 09:00
Náchod -Hamra Sraz 8.30 hod Děvčata + chlapci

H1A0913 S.Zábrodí - Lvi - J.Machov NE12.04.2015 09:00
H1A0914 S.Zábrodí - Tygřice - FK Náchod - Pumy NE12.04.2015 09:00
H1A0915 TJ V.Poříčí - FK Náchod - Pumy NE 12.04.2015 09:40
H1A0916 J.Machov - S.Zábrodí - Tygřice NE12.04.2015 09:40
H1A0917 FK Náchod - Pumy - S.Zábrodí - Lvi NE12.04.2015 10:20
H1A0918 S.Zábrodí - Tygřice - TJ V.Poříčí NE12.04.2015 10:20


10. kolo (10.) 18.04.2015 09:00
Č.Kostelec Chlapci Sraz : 8.30 hod

H1A1013 S.Police - S.Zábrodí - Lvi SO18.04.2015 09:00
H1A1014 S.Provodov - TJ Č.Kostelec A SO18.04.2015 09:00
H1A1015 TJ Č.Kostelec B - S.Police SO18.04.2015 09:40
H1A1016 TJ Č.Kostelec A - S.Zábrodí - Lvi SO18.04.2015 09:40
H1A1017 S.Police - S.Provodov SO18.04.2015 10:20
H1A1018 S.Zábrodí - Lvi - TJ Č.Kostelec B SO18.04.2015 10:20


11. kolo (11.) 25.04.2015 09:00
Zábrodí Chlapci Sraz 8.30 hod

H1A1107 TJ Č.Kostelec B - S.V.Jesenice SO25.04.2015 09:00
H1A1108 S.Provodov - S.Zábrodí - Lvi SO25.04.2015 09:00
H1A1109 S.Provodov - TJ Č.Kostelec B SO25.04.2015 09:40
H1A1110 S.Zábrodí - Lvi - S.V.Jesenice SO25.04.2015 09:40
H1A1111 TJ Č.Kostelec B - S.Zábrodí - Lvi SO25.04.2015 10:20
H1A1112 S.V.Jesenice - S.Provodov SO 25.04.2015 10:20


12. kolo (12.) 02.05.2015 09:00
Babí chlapci sraz 8.30

H1A1207 S.Zábrodí - Lvi - SK Babí SO02.05.2015 09:00
H1A1208 TJ V.Poříčí - FK Náchod - Gepardi SO02.05.2015 09:00
H1A1209 TJ V.Poříčí - S.Zábrodí - Lvi SO02.05.2015 09:40
H1A1210 FK Náchod - Gepardi - SK Babí SO02.05.2015 09:40
H1A1211 S.Zábrodí - Lvi - FK Náchod SO02.05.2015 10:20
H1A1212 SK Babí - TJ V.Poříčí SO 02.05.2015 10:20


13. kolo (13.) 09.05.2015 09:00
Hronov Chlapci sraz 8.30

H1A1301 TJ V.Poříčí - S.Zábrodí - Lvi SO09.05.2015 09:00
H1A1302 S.Provodov - AFK Hronov SO09.05.2015 09:00
H1A1303 S.Provodov - TJ V.Poříčí SO09.05.2015 09:40
H1A1304 AFK Hronov - S.Zábrodí - Lvi SO09.05.2015 09:40
H1A1305 TJ V.Poříčí - AFK Hronov SO09.05.2015 10:20
H1A1306 S.Zábrodí - Lvi - S.Provodov SO09.05.2015 10:20


14. kolo (14.) 16.05.2015 09:00
Zábrodí Chlapci sraz 9.00

H1A1413 S.Police - S.Zábrodí - Tygřice SO16.05.2015 09:00
H1A1414 S.Provodov - FK Náchod - Pumy SO16.05.2015 09:00
H1A1415 S.Zábrodí - Tygřice - S.Zábrodí - Lvi SO16.05.2015 09:40
H1A1416 FK Náchod - Pumy - S.Police SO16.05.2015 09:40
H1A1417 S.Provodov - S.Zábrodí - Tygřice SO16.05.2015 10:20
H1A1418 S.Zábrodí - Lvi - FK Náchod - Pumy SO16.05.2015 10:20



15. kolo (15.) 23.05.2015 09:00
Machov 24.5 sraz. 12.30

H1A1513 S.Zábrodí - Lvi - J.Machov neděle
H1A1514 FK Náchod - Pumy - TJ Č.Kostelec A
H1A1515 FK Náchod - Pumy - S.Zábrodí - Lvi
H1A1516 J.Machov - TJ Č.Kostelec B
H1A1517 TJ Č.Kostelec B - S.Zábrodí - Lvi
H1A1518 TJ Č.Kostelec A - J.MachovSO


16. kolo (16.) 30.05.2015 09:00
Provodov sraz :8.30

H1A1607 J.Machov - S.Provodov SO30.05.2015 09:00
H1A1608 S.Zábrodí - Lvi - TJ Č.Kostelec A SO30.05.2015 09:00
H1A1609 S.Zábrodí - Lvi - J.Machov SO30.05.2015 09:40
H1A1610 TJ Č.Kostelec A - S.Provodov SO30.05.2015 09:40
H1A1611 J.Machov - TJ Č.Kostelec A SO30.05.2015 10:20
H1A1612 S.Provodov - S.Zábrodí - Lvi SO30.05.2015 10:20




6. června společný turnaj ml přípravek čas a místo konání budeme informovat
Host. z Č.K do Zábrodí 30.6.2015 dopl. za Tygřice

JARO 2015 - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

23. března 2015 v 11:38 | T.O. |  MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
​25 . 3 . 2015 poslední trénink v tělocvičně na Plhově ​
Začátek na hřišti v Zábrodí 8.4.2015
Každou středu a pátek od 17:30 do 19:00 hod
V květnu 1. a 8. tréninky zrušeny!! - svátky
+ začátek turnajů od 11.4.2015

JARO 2015 - PŘEDPŘÍPRAVKA

23. března 2015 v 11:33 | T.O. |  PŘEPŘÍPRAVKA
​25 . 3 . 2015 poslední trénink v tělocvičně na Plhově! ​
Začátek na hřišti v Zábrodí 8.4.2015

Poté od 15.4.2015 každou středu od 17:30 do 18:30 hod
a od 24.4 2015 i každý pátek od 17:30 do 18:30 hod
V květnu 1. a 8. tréninky zrušeny!! - svátky
+ budou mini turnaje vždy v týdnu