ROZLOSOVÁNÍ JARO 2015 - CHLAPCI

23. března 2015 v 11:56 | T.O. |  MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

H1A JOPECO Okresní přebor - přípravky

Chlapci - LVI


9. kolo ( 9.) 12.04.2015 09:00
Náchod -Hamra Sraz 8.30 hod Děvčata + chlapci

H1A0913 S.Zábrodí - Lvi - J.Machov NE12.04.2015 09:00
H1A0914 S.Zábrodí - Tygřice - FK Náchod - Pumy NE12.04.2015 09:00
H1A0915 TJ V.Poříčí - FK Náchod - Pumy NE 12.04.2015 09:40
H1A0916 J.Machov - S.Zábrodí - Tygřice NE12.04.2015 09:40
H1A0917 FK Náchod - Pumy - S.Zábrodí - Lvi NE12.04.2015 10:20
H1A0918 S.Zábrodí - Tygřice - TJ V.Poříčí NE12.04.2015 10:20


10. kolo (10.) 18.04.2015 09:00
Č.Kostelec Chlapci Sraz : 8.30 hod

H1A1013 S.Police - S.Zábrodí - Lvi SO18.04.2015 09:00
H1A1014 S.Provodov - TJ Č.Kostelec A SO18.04.2015 09:00
H1A1015 TJ Č.Kostelec B - S.Police SO18.04.2015 09:40
H1A1016 TJ Č.Kostelec A - S.Zábrodí - Lvi SO18.04.2015 09:40
H1A1017 S.Police - S.Provodov SO18.04.2015 10:20
H1A1018 S.Zábrodí - Lvi - TJ Č.Kostelec B SO18.04.2015 10:20


11. kolo (11.) 25.04.2015 09:00
Zábrodí Chlapci Sraz 8.30 hod

H1A1107 TJ Č.Kostelec B - S.V.Jesenice SO25.04.2015 09:00
H1A1108 S.Provodov - S.Zábrodí - Lvi SO25.04.2015 09:00
H1A1109 S.Provodov - TJ Č.Kostelec B SO25.04.2015 09:40
H1A1110 S.Zábrodí - Lvi - S.V.Jesenice SO25.04.2015 09:40
H1A1111 TJ Č.Kostelec B - S.Zábrodí - Lvi SO25.04.2015 10:20
H1A1112 S.V.Jesenice - S.Provodov SO 25.04.2015 10:20


12. kolo (12.) 02.05.2015 09:00
Babí chlapci sraz 8.30

H1A1207 S.Zábrodí - Lvi - SK Babí SO02.05.2015 09:00
H1A1208 TJ V.Poříčí - FK Náchod - Gepardi SO02.05.2015 09:00
H1A1209 TJ V.Poříčí - S.Zábrodí - Lvi SO02.05.2015 09:40
H1A1210 FK Náchod - Gepardi - SK Babí SO02.05.2015 09:40
H1A1211 S.Zábrodí - Lvi - FK Náchod SO02.05.2015 10:20
H1A1212 SK Babí - TJ V.Poříčí SO 02.05.2015 10:20


13. kolo (13.) 09.05.2015 09:00
Hronov Chlapci sraz 8.30

H1A1301 TJ V.Poříčí - S.Zábrodí - Lvi SO09.05.2015 09:00
H1A1302 S.Provodov - AFK Hronov SO09.05.2015 09:00
H1A1303 S.Provodov - TJ V.Poříčí SO09.05.2015 09:40
H1A1304 AFK Hronov - S.Zábrodí - Lvi SO09.05.2015 09:40
H1A1305 TJ V.Poříčí - AFK Hronov SO09.05.2015 10:20
H1A1306 S.Zábrodí - Lvi - S.Provodov SO09.05.2015 10:20


14. kolo (14.) 16.05.2015 09:00
Zábrodí Chlapci sraz 9.00

H1A1413 S.Police - S.Zábrodí - Tygřice SO16.05.2015 09:00
H1A1414 S.Provodov - FK Náchod - Pumy SO16.05.2015 09:00
H1A1415 S.Zábrodí - Tygřice - S.Zábrodí - Lvi SO16.05.2015 09:40
H1A1416 FK Náchod - Pumy - S.Police SO16.05.2015 09:40
H1A1417 S.Provodov - S.Zábrodí - Tygřice SO16.05.2015 10:20
H1A1418 S.Zábrodí - Lvi - FK Náchod - Pumy SO16.05.2015 10:20



15. kolo (15.) 23.05.2015 09:00
Machov 24.5 sraz. 12.30

H1A1513 S.Zábrodí - Lvi - J.Machov neděle
H1A1514 FK Náchod - Pumy - TJ Č.Kostelec A
H1A1515 FK Náchod - Pumy - S.Zábrodí - Lvi
H1A1516 J.Machov - TJ Č.Kostelec B
H1A1517 TJ Č.Kostelec B - S.Zábrodí - Lvi
H1A1518 TJ Č.Kostelec A - J.MachovSO


16. kolo (16.) 30.05.2015 09:00
Provodov sraz :8.30

H1A1607 J.Machov - S.Provodov SO30.05.2015 09:00
H1A1608 S.Zábrodí - Lvi - TJ Č.Kostelec A SO30.05.2015 09:00
H1A1609 S.Zábrodí - Lvi - J.Machov SO30.05.2015 09:40
H1A1610 TJ Č.Kostelec A - S.Provodov SO30.05.2015 09:40
H1A1611 J.Machov - TJ Č.Kostelec A SO30.05.2015 10:20
H1A1612 S.Provodov - S.Zábrodí - Lvi SO30.05.2015 10:20




6. června společný turnaj ml přípravek čas a místo konání budeme informovat
Host. z Č.K do Zábrodí 30.6.2015 dopl. za Tygřice
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama