ROZLOSOVÁNÍ JARO 2015 - DĚVČATA

23. března 2015 v 12:46 | T.O. |  MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
H1A JOPECO Okresní přebor - přípravky

Děvčata

9. kolo ( 9.) 12.04.2015 09:00
Náchod -Hamra 12.4. Sraz 8.30 hod Děvčata + chlapci

H1A0913 S.Zábrodí - Lvi - J.Machov NE 12.04.2015 09:00
H1A0914 S.Zábrodí - Tygřice - FK Náchod - Pumy NE 12.04.2015 09:00
H1A0915 TJ V.Poříčí - FK Náchod - Pumy NE 12.04.2015 09:40
J.Machov - S.Zábrodí - Tygřice NE 12.04.2015 09:40
H1A0917 FK Náchod - Pumy - S.Zábrodí - Lvi NE 12.04.2015 10:20
H1A0918 S.Zábrodí - Tygřice - TJ V.Poříčí NE 12.04.2015 10:20


10. kolo (10.) 19.04.2015 09:00
Náchod -Hamra - 19.4. Děvčata sraz : 8.30hod

H1A1007 S.Zábrodí - Tygřice - AFK Hronov NE 19.04.2015 09:00
H1A1008 SK Babí - FK Náchod - Pumy NE 19.04.2015 09:00
H1A1009 SK Babí - S.Zábrodí - Tygřice NE 19.04.2015 09:40
H1A1010 FK Náchod - Pumy - AFK Hronov NE 19.04.2015 09:40
H1A1011 S.Zábrodí - Tygřice - FK Náchod - Pumy NE 19.04.2015 10:20
H1A1012 AFK Hronov - SK Babí NE 19.4 .2015 10:20


11. kolo (11.) 26.04.2015 09:00
Machov 26.4. sraz 12:30

H1A1113 J.Machov - SK Babí neděle
H1A1114 TJ V.Poříčí - FK Náchod - Pumy
H1A1115 FK Náchod - Pumy - J.Machov
H1A1116 S.Zábrodí - Tygřice - TJ V.Poříč
H1A1117 S.Zábrodí - Tygřice - SK Babí
H1A1118 TJ V.Poříčí - J.Machov


12. kolo (12.) 02.05.2015 09:00
Provodov Děvčata sraz : 8.30hod

H1A1201 J.Machov - S.Provodov SO 02.05.2015 09:00
H1A1202 S.Zábrodí - Tygřice - TJ Č.Kostelec A SO 02.05.2015 09:00
H1A1203 S.Zábrodí - Tygřice - J.Machov SO 02.05.2015 09:40
H1A1204 TJ Č.Kostelec A - S.Provodov SO 02.05.2015 09:40
H1A1205 J.Machov - TJ Č.Kostelec A SO 02.05.2015 10:20
H1A1206 S.Provodov - S.Zábrodí - Tygřice S0 0 2.05.2015 10:20


13. kolo (13.) 09.05.2015 09:00
Jesenice Děvčata sraz 8.30

H1A1307 TJ Č.Kostelec B - S.Zábrodí - Tygřice SO 09.05.2015 09:00
H1A1308 TJ Č.Kostelec A - S.V.Jesenice SO 09.05.2015 09:00
H1A1309 TJ Č.Kostelec A - TJ Č.Kostelec B SO 09.05.2015 09:40
H1A1310 S.V.Jesenice - S.Zábrodí - Tygřice SO 09.05.2015 09:40
H1A1311 TJ Č.Kostelelec B - S.V.Jeseni SO 09.05.2015 10:20
H1A1312 S.Zábrodí - Tygřice - TJ Č.Kostelec A SO 09.05.2015 10:20


14. kolo (14.) 16.05.2015 09:00
Zábrodí Děvčata sraz 8.30

H1A1413 S.Police - S.Zábrodí - Tygřice SO 16.05.2015 09:00
H1A1414 S.Provodov - FK Náchod - Pumy SO 16.05.2015 09:00
H1A1415 S.Zábrodí - Tygřice - S.Zábrodí - Lvi SO 16.05.2015 09:40
H1A1416 FK Náchod - Pumy - S.Police SO 16.05.2015 09:40
H1A1417 S.Provodov - S.Zábrodí - Tygřice SO 16.05.2015 10:20
H1A1418 S.Zábrodí - Lvi - FK Náchod - Pumy SO 16.05.2015 10:20


15. kolo (15.) 23.05.2015 09:00
Náchod -Hamra Děvčata sraz 8.30

H1A1507 SK Babí - S.Zábrodí - Tygřice SO 23.05.2015 09:00
H1A1508 FK Náchod - Gepardi - S.Provodov SO 23.05.2015 09:00
H1A1509 FK Náchod - Gepardi - SK Babí SO 23.05.2015 09:40
H1A1510 S.Provodov - S.Zábrodí - Tygřice SO 23.05.2015 09:40
H1A1511 SK Babí - S.Provodov SO 23.05.2015 10:20
H1A1512 S.Zábrodí - Tygřice - FK Náchod - Gepardi SO 23.05.2015 10:20

16.kolo (16.) 30.5.2015 09:00
V.Poříčí Děvčata sraz 8.30

H1A1613 AFK Hronov - S.Zábrodí - Tygřice SO 30.05.2015 09:00
H1A1614 S.V.Jesenice - FK Náchod - Gepardi SO 30.05.2015 09:00
H1A1615 FK Náchod - Gepardi - AFK Hronov SO 30.05.2015 09:40
H1A1616 S.Zábrodí - Tygřice - TJ V.Poříčí SO 30.05.2015 09:40
H1A1617 TJ V.Poříčí - S.V.Jesenice SO 30.05.2015 10:20



6. června společný turnaj ml přípravek čas a místo konání budeme informovat
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama